O nás

SJCAMSK

O nás

RTB media s.r.o.

Spoločnosť TRB media s.r.o. je jediným oficiálnym veľkoobchodným distribútorom značky SJCAM v Českej republike a na Slovensku. Na trhu pôsobíme od roku 2013. V súčasnej dobe stále rozširujeme portfólio produktov doplňujúce akčné kamery SJCAM, ako je napríklad rozsiahla kolekcia príslušenstva NICEBOY alebo elektronické stabilizátory WenPod.

Iba u kamier zakúpených u autorizovaných predajcov sme schopní garantovať ich 100% pravosť, plnú 2-ročnú záruku, slovenský návod a menu, pozáručný servis či kompatibilitu novo vydávaných slovenských aktualizácií. Dôrazne varujeme pred nákupom od iných, než autorizovaných predajcov.

 

Značka SJCAM

Kamery SJCAM sa stali bestsellerom na poli akčných kamier, a to nielen v Čechách a na Slovensku. Ich vzrastajúca obľúbenosť je daná prvotriednou kvalitou videí a celkovo veľmi kvalitným spracovaním kamery, a zároveň ich dostupnou cenou. Hodnotenia užívateľov aj prísnych recenzentov v drvivej väčšine označujú kamery SJCAM ako akčné kamery s najlepším pomerom medzi cenou a kvalitou. Kamery SJCAM bez nadsázky spôsobujú revolúciu na trhu s digitálnymi kamerami.

Akčné kamery SJCAM vyrába firma Shenzen Hongfeng Century Technology Co., LTD, ktorá je jediným a oficiálnym výrobcom tejto značky na svete a je tiež majiteľom jej ochrannej známky. Všetky balenia kamier z našej distribúcie sú opatrené špeciálnym kódom, podľa ktorého si môžete overiť pravosť vašej kamery priamo na stránkach výrobcu alebo na našej infolinke. U produktov z našej distribúcie označených našim EAN kódom vždy garantujeme ich pravosť a dvojročnú záruku.

Všetky balenia kamier SJCAM obsahujú tlačený český návod. Väčšina modelov má naviac menu a ovládanie kamery kompletne aj v češtine.

SJCAMSK